Přihláška člena do klubu – návod

Registrujte dítě do členské sekce

Teď budete mít všechny informace na jednom místě!
Jak na to?

1) Zaregistrujte své dítě

  • Vytvořte novou registraci pro své dítě v členské sekci klubu EOS CLUB ZONE (Klubová platforma – MK Kladno).
  • Přes tlačítko nová registrace vyplňte údaje dítěte, které chcete přihlásit do kurzu. Email a telefon uveďte na rodiče. Po odeslání registraci a po schválení managementem klubu Vám přijde email s potvrzením registrace, kde bude potřeba si vytvořit heslo do účtu.

?? Mám více dětí, jak na to??

Je to naprosto jednoduché. Přihlášku vyplníte 2x se stejným registračním emailem. Účty Vašich dětí se propojí a budete je moci následně editovat pod jedním přihlašovacím emailem a heslem.

2) Vyčkejte na spuštění E-přihlášek

  • O spuštění přihlášek na novou sezónu dostanete informaci do uvedeného emailu. Pokud přihlašujete své dítě později, spuštěné E-přihlášky do kurzů naleznete v členské sekci v záložce E-přihlášky.

3) Vyplňte E-přihlášku

  • Vyplněním E-přihlášky přihlásíte dítě do vybraného kurzu na pravidelné tréninky. Pokud přihlášku nevyplníte, s Vaším dítětem se nepočítá. Na základě přihlášení dítěte do kurzu Vám přijdou pokyny k platbě za kurzovné.

Mobilní aplikace

  • Mobilní aplikace je prodlouženou rukou celé platformy a jejím cílem je posílení vazby mezi klubem a členy. Ti mají díky appce na dosah ruky všechny potřebné informace a dostávají okamžité notifikace na své povinnosti a události. Všichni teď můžou díky mobilní aplikaci eos club zone nosit svůj klub přímo v kapse.

Stáhněte si appku eos club zone do svého mobilu, přidej si náš klub pomocí qr kódu nebo číselného kódu 168102, přihlaš se stejně jako na webu a začni appku používat.