Rugby v podání aerobiček zaujalo, MK slaví bronz

Kladno – Ze světového šampionátu ve sportovním i fitness aerobiku v holandském městě Leiden se vrátily také členky dalšího kladenského klubu – MK. A s dobrou náladou, jedno ze dvou nominovaných družstev dosáhlo na medaili.

Povedlo se to sestavě startující v kategorii Fitness aerobik junior petite, která nastoupila ve složení Denisa Zadáková, Aneta Strejčková, Adéla Macháčková, Karolína Jánská, Kateřina Markupová a Tereza Zíková. 

Tématem jejich hezké a nápadité choreografie je letos rugby, což rozhodčí v Leidenu zaujalo a holky si přivezly krásnou bronzovou medaili. „Jsem moc pyšná na všechny a mám obrovskou radost. Sezona byla docela náročná, ne vždy se dařilo tak, jak by jsme si představovaly. O to víc mě tento úspěch těší. Konkurence byla veliká a holky cvičily všechna tři kola moc hezky a vyrovnaně,“ chválila svoje svěřenkyně trenérka Michaela Kottnerová, která spolu s druhou trenérkou Sabinou Škrabskou  udělaly maximum a vyšlo to.

Druhé nominované družstvo MK Kladno soutěžilo v kategorii senior step petite, kde tým ve složení Lenka Milerová, Marcela Culková, Lucie Boušková, Andrea Kosinová a Natálie Hanzlíková skončil na hezkém pátém místě.


Zdroj: https://kladensky.denik.cz/ostatni_region/rugby-v-podani-aerobicek-zaujalo-mk-slavi-bronz-20171023.html