Kateřina Markupová z MK Kladno se stala vítězkou Miss Aerobik Kadet Kladno

Celá soutěž probíhala ve sportovní hale v Kladně za přítomnosti kladenského primátora Ing. Dana Jiránka a organizačně v zastoupení Sportovního klubu MK Kladno Míši Kottnerové.
V porotě zasedli ředitelka soutěže Miss Aerobik Jana Čejková, kladenský primátor Ing. Dan Jiránek, zástupce společnosti Peugeot V Group, Jitka Hoffmannová, Michaela Kottová a spousta dalších. První disciplinou bylo cvičení aerobiku podle lektora a 10 nejlepších postoupilo do finále, kde odpovídali na otázky s moderátorem. Všech 10 finalistek postupuje do semifinále, které; proběhne 22. 6. 2013 v Praze. Do finále kadetské kategorie se probojovala z našeho klubu Lenka Milerová, Kateřina Markupová a Natálka Ringová.
Kategorii Miss Aerobik Kadet nakonec vyhrála Kateřina Markupová a II. Vicemiss Aerobik Kadet se stala Natálka Ringová. Byla to veliká radost nejen pro holky, ale i pro náš klub. Celou akci uváděl moderátor a lektor aerobiku Jiří Gruntorád. Děkujeme všem, kteří akci podpořili a pomohli nám ji  uspořádat: členům Sportovního klubu MK Kladno, panu primátorovi a městu  Kladno, květinářství BABKA, obchodu K-STYL, firmě ORESI, společnosti SBF a  také kavárně JALTA.