Sportovní klub přivezl z mistrovství světa nejvíce medailí

Letošní Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness aerobiku proběhlo 18. až 22. 10. v krásném australském městě Gold Coast. Na australské pobřeží se sjely země z celého světa. I Česká republika měla své zastoupení a město Kladno reprezentovalo hned pět klubů. Nejvíce medailí přivezl z Mistrovství světa Sportovní klub MK Kladno.

„ Nejvíce si vážím zlaté medaile juniorského páru Kristýna Loušová a Tomáš Posekaný, který tak přidal do řady svých úspěchů i titul mistrů světa“, řekla trenérka Michaela Kottnerová. Stříbrnou medaili si odvezl kadetský pár ve složení David Jiran a Denisa Zadáková. „Jsou to mladí a šikovní závodníci, vše mají ještě před sebou,“ poznamenala trenérka. Tomáš Posekaný pak přidal ještě bronzovou medaili v kategorii juniorských mužů.
„Všichni závodníci předvedli krásné výkony a já jim moc děkuji za reprezentaci našeho klubu. Zároveň chci poděkovat rodičům všech zúčastněných závodníků za to, že jim umožnili se mistrovství světa zúčastnit, protože náklady byly opravdu vysoké a kvůli tomu řada závodníků do země klokanů a koal neodcestovala. Velký dík patří všem sponzorům a především městu Kladno za finanční pomoc, které přispěla k naší účasti na tomto šampionátu. Po závodech nás čekal zasloužený odpočinek na plážích Zlatého pobřeží (Gold Coast). Velkým zážitkem pro nás pro všechny byl osobní kontakt s klokany a koalami,“ napsala nám od protinožců trenérka a majitelka MK Kladno Michaela Kottnerová.