Aerobik and Dance Cup Brno – duben 2011

Na začátku dubna v Brně proběhl další nominační závod na Mistrovství Evropy v Turíně. V této chvíli mají potvrzenou nominaci Kristýna Loušová s Tomášem Posekaným- náš juniorský pár. Dále jsou také nominovaní Kateřina Kolářská s Robertem Černým- náš seniorský pár a velkou radostí a překvapením byl první start našeho kadetského páru ve složení Denisa Zadáková a David Jiran. V Brně získali krásné druhé místo a také si tak umožnili start na Mistrovství Evropy v Itálii. 
Další umístění – Simča Jiranová postoupila do finále a nakonec získala pěkné 14.místo v konkurenci 37 žen. Fitness aerobik mini získal 8.místo, tým ve složení Dryjáková,Bízková a Klimešová závodil poprvé a umístil se na 17.místě, druhý tým ve složení Markupová,Zadáková,Ringová se umístil na 16.místě. 
Seniorský fitness aerobik postoupil do finále a získal ve velké konkurenci 6.místo. Tomáš Posekaný, náš juniorský muž si z Brna odvezl zlatou medaili za kategorii mužů a zlatou medaili za kategorii párů společně s Kristýnou Loušovou. Robert Černý a Katka Kolářská si z Brna odvezli stříbrnou medaili. Všem gratulujeme…