Domů

Sportovní klub MK Kladno

Tento klub se věnuje zejména rozvoji mladých sportovců v oblasti aerobiku. Za svou krátkou existenci jsme stihli  nasbírat již řadu úspěchů. Kvalitní zázemí a odborné vedení našich trenérů značně pomáhá k dosažení našich úspěchů.

 

 

Nejsme ovšem jenom spolek zabývající se vrcholovým  sportem.  Zároveň se snažíme probudit v dětech pozitivní vztah ke sportu a k pohybu. Jak při závodech, tak při trénincích je vyžadováno maximální úsilí a co nejlepší výkon. V našem klubu panuje příjemná atmosféra , která často vyústí i v přátelské vztahy závodníků.

Závodníci z našeho klubu se pravidelně zúčastňují vrcholných republikových a mezinárodních závodů a jsou na nich úspěšní. Součástí tréninkového plánu jsou i sportovní soustředění a různá exhibiční vystoupení.

Základy pohybové výchovy, gymnastiky a aerobiku se učí děti v našich hodinách již od 3 let. Postupnou cestou přecházejí od nejnižších výkonnostních tříd, až po ty nejvyšší. Věnujeme se pódiovým skladbám, fitness týmům ( aerobik i step aerobik) a nejsložitější formě, což je sportovní aerobik.  S rostoucím věkem dětí a rozvojem jejich pohybových schopností se začlení do vyhovujících družstev.

Nově jsme otevřeli, v dnešní době tolik oblíbené, hodiny hip hopu, street dance a funky

Od září 2014 působíme i ve Sportovní hale v Kyšicích. Nabízíme zde základní všeobecnou průpravu pro děti od 3 do 6 let ( PIDI DĚTI)  a hodiny komerčního aerobiku pro děti od 7 do 13 let ( DĚTSKÝ KOMERČNÍ AEROBIK). 
 

S pozdravem Michaela Kottnerová

 

 

 

 
AKTUALITY

Nábor do Sportovního klubu MK Kladno probíhá po celý rok. Přijďte se podívat na náš trénink a staňte se členem jednoho z deseti nejúspěšnějších klubů v České republice.

Vrchol letošní sezóny pro I. VT je za dveřmi. Mistroství České republiky Praha.

Sportovní klub MK Kladno budou reprezentovat na ME v Karlových Varech dvě družstva. Step petite junior- ve složení: Katka Markupová, Lenka Milerová, Klára Klocová, Aneta Strejčková, Denisa Zadáková a Mária Žukovská - pod trenérským vedením Sabiny Škrabské.

V neděli 29.5. 2016 se uskutečnil 2.ročník vydařené akce MK running challenge.

Výsledky:

Kategorie do 7mi let: (500 m) 
1. misto- Vanesa Kymličková (2:14)
2.misto- Eliška Zadakova (2:17) 
3.misto- Tobiáš Freja (2:18) 

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU :)

Klikněte na odkaz:

Facebook

 

KYŠICE

dětský komerční aerobik pro děti 3 - 6 let a 7 - 13 let.